פאנל אור - הבית לבניה קלה

פאנל אור מזמינה אתכם ליהנות ממגוון רחב של המוצרים הנדרשים ביותר בשוק העסקי והפרטי, לבניה קלה ולפתרונות בידוד.

מאחורי החברה עומדות 50 שנות ותק למודות ניסיון עשיר בכל הקשור לבניה קלה, מחסני גינה, חדרי קירור, דלתות קירור ,פאנלים, וקונסטרוקציות פלדה לבניה קלה בשיטת בניה טרומית ואלומניום. החברה מעסיקה עובדים משלה ולא קבלני משנה ולכן אנו לוקחים אחריות מלאה על טיב העבודה ועל החומרים עצמם מאחר ואנו גם מייבאים ואף מייצרים בעצמנו את הפאנלים וחומרי גלם אחרים, ולכן אתם יכולים להיות רגועים שבכל בעיה שלא תצוץ חלילה יש לכם רק כתובת אחת לפנות אליה והיא פאנל אור ואנו מבטיחים להיות שם תמיד כשצריך אותנו.

 פתרונות האולומניום שהחברה מספקת הם מהאיכותיים והמבוקשים בשוק. בשנים האחרונות הפכה החברה למובילה בייצור ויטרינות, חלונות ופרגולות העשויים כולם מאלומיניום. הסיבה לכך, היא שהשימוש באלומיניום עונה על מספר פרמטרים במיקשה אחת: עמידות, משקל קל ועיצוב טרנדי המתאפשר בעבודה עם אלומיניום.

החברה הוקמה מתוך אידיאולוגיה לאפשר גם לקבלנים וגם לצרכן הפרטי, ליהנות מחומרי גלם איכותיים במחירים מעולים ובאספקה מיידית. המטרה העיקרית היא לספק עבור הלקוח את השילוב האולטמטיבי של איכות מירבית במחיר נוח ככל שניתן. מעבר לאיכות ולמחירים מהטובים בשוק, פנל אור מעמידה בראש ובראשונה את נוחות לקוחותיה ומעניקה מגוון שירותים ויתרונות למגזר הפרטי והעסקי.

מוצר הדגל של החברה – פאנל מבודד

הפאנל המבודד הפך לפופולארי ביותר בישראל בשנים האחרונות והוא משמש לבניית מחסנים, איטום גגות,  סגירת פרגולות ומרפסות ועד להרחבות מבנים. היתרון שלו הוא המשקל הקל המאפשר עבודה נוחה, מהירה ונקיה ומתאים במיוחד גם למי שמעדיף את שיטת "עשה זאת בעצמך". איכות הפאנל המבודד שמספקת החברה הוא מהגבוהים ביותר שניתן למצוא כיום בענף הבניה.

הפאנל המבודד עשוי שכבת בידוד אשר משני צדדיה שתי שכבות פח מגלובן או פח אלומניום והוא מגיע בדר"כ בצבע לבן. סוג המילוי והתכונות שלו משפיעים באופן ישיר על רמת הבידוד ועל משקל החומר. בפנל אור תוכלו למצוא מגוון מהגדולים בשוק, כך שתוכלו להתאים את הפאנל המבודד באופן מדוייק לצורך שלכם.

אתם מוזמנים לגלוש באתר ולהתרשם ממגוון רחב של מוצרים . ניתן להגיע ולהתרשם ממגוון המוצרים וחומרי הגלם ברחוב שמוטקין 53 ראשון לציון

ייעוץ ישיר עם מנהלי המכירות

עידן

ניהול ומכירות חדרי קירור ומחסנים

בירן

מנהל מכירות

צופיה

הנהלת חשבונות

דילוג לתוכן