בניה קלה

בהתאמה אישית ובמחירים מעולים

פאנל אור מחזיקה במלאי מגוון וזמין של מבנים עשויים בניה קלה מחומר פנל מבודד ומאפשרת רכישת מוצר בהזמנה אישית, בהתאם לצרכי הלקוח.

* ניתן לקבל מבנים בניה קלה לפי מידות מדויקות בהזמנה מראש **

  • כל  מבנים – מגיעים בגובה 2.20 ניתן להגדיל לפי דרישה בתוספת 170 ש"ח לכל 10 ס"מ גובה.
  • עלות התקנה 2000-6000 ש"ח לפני מע"מ ולפי גודל  מבנה.
  • המבנה –  מגיע עם דלת מפאנל מנעול תליה.
  • המבנה –  מגיע עם הוראות הרכבה + חומרי אטימה.
  • אפשר להתאים את המבנים – ליחידות דיור וקלינקות מחוץ לבית.
  • אחריות ל10 שנים מלאות במסגרת הובלה והתקנה של החברה.

תוספות

בשיטת בניה קלה יש שפע יתרונות. בחברת פאנל אור לבניה תמצאו – בניה קלה מפנלים מבודדים שמשמעותה בניה שהיא הרבה יותר ידידותית לסביבה להבדיל משיטות בניה אחרות. כל חומרי הגלם עשויים מפנלים מבודדים ואיכותיים ביותר כמו כן, גם שיטות הבניה ב – בניה קלה עושות שימוש בטכנולוגיות מתקדמות ביותר, חלקים רבים מחומרי גלם ייצרו במפעל ויגיעו מוכנים לאתר הבניה לצורך הרכבה פשוטה ונוחה. כך למעשה, ניתן לחסוך בזמן, בכמות של פועלים וגם בעלויות גבוהות.

מהם חומרי הגלם בהם נעשה שימוש עבור בניה קלה ?

   ישנו מגוון רב של חומרי גלם המשמשים ל – בניה קלה. הראשון מבניהם הוא לוחות הפנלים המבודדים. לוחות אלה בנויים משתי שכבות אלומיניום חיצוניות ושכבת קלקר / פוליאוריטן פנימיים בניהם. באמצעותם אפשר להרכיב קירות פנל מבודד, משרדים פנל מבודד , מבנים פנל מבודד, מחסני פנל מבודד  וגגות בניה קלה. לוחות הפנלים המבודדים מותירים סביבת עבודה נקייה, אפשר להוביל אותם בקלות יתרה ומה שבעיקר מאפיין אותם זה רמת הבידוד המקסימלית. מלוחות אלה מייצרים חלונות, דלתות ושאר דקורציות.

אלומיניום

אי אפשר לבנות מבנים בשיטה של הבניה הקלה בהיעדר חומר הגלם אלומיניום. לוחות אלומיניום מכילים בתוכם גם קלקר / פוליאוריטן –  שתורם הרבה לעמידות האלומיניום ולתכונות הבידוד. אלומיניום יתאים לחלונות, למשקוף, ניתן לבנות באמצעותו דלתות ועוד אלמנטים דקורטיביים רבים. הוא מיועד גם להרחבה של מבנים, לתוספות בניה, ל – מחסני פאנל מבודד,  וסגירת גגות, כל מה שדורש חוזק, עמידות ורמת בידוד אופטימאלית.

עץ

חומר גלם נוסף שיש בו שימוש תדיר בבניה קלה הוא העץ. חומר גלם זה מאפשר בנייה מהירה כל עוד מדובר בסוג עץ איכותי, עמיד, מה שישפיע ישר על העמידות של המבנה.

 

התקשרו אלינו או בקרו אותנו ברחוב הראשונים 5 ,אור יהודה ותהנו ממוצר איכותי במחיר מעול

ייעוץ ישיר עם מנהלי המכירות

עידן

ניהול ומכירות חדרי קירור ומחסנים

בירן

מנהל מכירות

צופיה

הנהלת חשבונות

דילוג לתוכן