יתרונות מחסן פאנל מבודד

לעיתים הבית שלנו לא יצליח לאחסן את כל התכולה שלנו. כמו כן, גם במשרדים שונים נאלץ לשמור על התכולה במקום נפרד. לצורך זה נחפש אחר מחסן פאנל מבודד / מבנה בניה קלה – יעיל שבו ניתן לאחסן את התכולה החשובה שאין בה שימוש יומיומי ומקומה בחלל אחסון. המושג שנעשה יותר ויותר שגור בתחום המבנים המבודדים בימינו הינו מחסן פנל מבודד, שהוא בנוי במיוחד לתנאי האקלים בארץ ומסוגל לשמור על התכולה בצורה האולטימטיבית. 

כיצד זה קורה?

על ידי שכבת הפנל המבודד  שעשויה מחומר פוליאוריטן בציפוי אלומיניום אפשר לשמור על כל סוג של תכולה, החל ממזון יבש וכלה בסוגי טקסטיל לאורך זמן, מבלי שיבוצע להם כל נזק. הפנל המבודד עשוי מהחומר החזק פוליאוריטן שמספק את האיכות והקשיחות לכל חלקי המחסן וגם את הקלות שלו. היתרון הבולט ביותר טמון בכך שמדובר בחומר ידידותי לסביבה שלא פוגע באוויר ושורד גם בתנאים החיצוניים.

כל היתרונות של מחסן מפאנל מבודד

מחסני פאנל מבודד בככל אינם סופגים לחות או גשמים או כל מזג אוויר שהוא קיצוני במיוחד ומסוגלים לשמור על טמפרטורה נעימה בחלל הפנימי ובעיקר מחסני פנל מבודד של פאנל אור לבניה . גם בחודשים החמים של שיא הקיץ, החלל הפנימי ישמור על טמפרטורה סבירה שלא תשפיע על איכות המוצרים או כל תכולה אחרת אצלנו בפאנל אור לבניה יש אחריות של 10 שנים על המחסן במסגרת הובלה והתקנה של החברה.

מחסן פנל מבודד עשוי גם מחומרים שיכולים לבודד רעש ולכן ניתן לשמור על אקוסטיקה וליצור במחסן מעין חלל למוסיקה או לכל פעילות שדורשת סביבת חלל שקטה. מחסן עשוי פנל מבודד יסייע בשמירה על הסביבה כיוון שההקמה שלו לא מזיקה ולא מזהמת, זאת להבדיל מכל סגנון בנייה אחר.  

בשל האיכותיות שלו מחסן פאנל מבודד יכול להתאים לא רק לשמירה על חפצים, אלא לשמש כחלל למשרד קטן או חדר שמתקיים בו חוג וכדומה וניתן גם להוסיף חלון או דלת סטנלי חזקה במקרה כזה. מחסן שמיוצר מפאנל מבודד הוא מוצר חדשני שכל הזמן משתנה ומשתפר וגם הנראות שלו מרשימה ביותר ומעניקה מראה עיצובי וייחודי בנוף.   השכרה של מחסן פנל מבודד יכול להיות הרבה יותר משתלם כלכלית משכירות של שירות אחסון חיצוני או שכירות של כל חלל אחר לצרכים שונים.

ייעוץ ישיר עם מנהלי המכירות

עידן

ניהול ומכירות חדרי קירור ומחסנים

בירן

מנהל מכירות

צופיה

הנהלת חשבונות

דילוג לתוכן